V. Fen Bilimleri Araştırma Sempozyumu 23 Mayıs 2017

            Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi; Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından 23 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen “V. FEN BİLİMLERİ ARAŞTIRMA SEMPOZYUMU” na katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

            2015 yılı Mayıs ayında ilkini düzenlediğimiz araştırma sempozyumumuzun bugün beşincisini gururla sunmaktayız. Böyle bir sempozyum düzenlemekteki amacımız Lisansüstü eğitim gören öğrencilerimizin ilk tecrübelerini yuvada edinmesini sağlamaktır. Kendi çalışmasını sunmak, başkalarının çalışması ile karşılaştırmak, farklı birimlerdeki benzer çalışmalardan haberdar olmasını ve gelecekteki ortak çalışmalara altyapı oluşturmak temel beklentilerimizdir. İlk defa böyle bir organizasyonda çalışmalarını sunmanın heves ve heyecanını gözlerinde görmek de bizim mutluluğumuz ve hiç şüphe duymadan devam ettiğimiz yolun doğruluğunu ispat eden bir alamettir.

            Şimdiye kadar her defasında büyük ilgi gören ve hepimize katkı sağlayan bu sempozyumun gelecekte başka üniversitelerle işbirliği halinde devam etmesi, hatta uluslararası düzeye ulaşması hayalimizdir. Bunu gerçekleştirmek için uğraşacağız. Biz ulaşamasak bile bu hedef bizden sonra gelenlere yön ışığı olacaktır.

            Dördüncüsü gerçekleştirilen etkinliğimize ait olan tüm poster bildirimlerinin özetleri bildiri kitabçığımız içerisinde yer almaktadır. Enstitümüz Anabilim Dalları içerisindeki katılımı sağlayan 14 Anabilim Dalımıza ait olan öğrencilerimizin 68 adet poster bildirimleri mevcuttur. Poster sunumlarına ait olan özetlerin bildiri kitapçığına ilgili linkten ulaşılabilinir. Ayrıca; sempozyum ile ilgili görselliklere ilgili link tıklanılarak izlencesi yapılabilir.

            Emeği geçen herkese teşekkür eder, bu tür organizasyonların vatana, millete ve insanlığa fayda getirmesini dilerim. Saygılarımla...

 

                                                                                                            23/05/2017

                                                                                    Prof. Dr. Sırrı Sunay GÜRLEYÜK

                                                                                    Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi;

                                                                                    Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü

Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi

Bağlantılar
Akademik Takvim
Yukarı Çık